Dlaczego Excel Networking ?

excel-strona1

Firma Excel jest profesjonalnym dostawcą systemu okablowania strukturalnego w ponad 70 krajach na całym świecie. Rozwiązania wykorzystywane w naszej ofercie są kontrolowane na każdym etapie od zaprojektowania , przez wyprodukowanie  po dostarczanie do klienta . Nasze motto brzmi „Bez kompromisów”

 

Firma Excel Netwroking jest brtyjska firmą założoną w 1997 roku z siedzibą głowną w Birmigham . Firma składa się z  zespół ekspertów branżowych oraz międzynarodowy zespół managerów sprzedaży  dzięki czemu najnowsze innowacje są wdrażane w celu przekroczenia standardów branżowych w zakresie jakości i wydajności, zgodności technicznej oraz łatwości instalacji i użytkowania. Kładziemy nacisk na kompatybilność i zgodność ze standardami od kabla na szafie Rack kończąc.

Główny magazyn zlokalizowany w UK  to ponad 90 000 m² powierzchni oraz osobny magazyn magazynowania i montażu szaf Rack. Dział Special Support Service oferuje wykonywanie specjalnych usług na życzenie klienta od preterminacji wiązek światłowodowych na drukowaniu specjalnych etykiet na panele kończąc.

Szeroka oferta unikalnych rozwiązań w zakresie okablowania strukturalnego pozwala dopasować różne rozwiązania z oferty Excel Networking od małych po duże złożone projekty. 25 letnia gwarancja na kompletny system zapewniania przez certyfikowanych instalatorów potwierdza słuszność wyboru Excela wśród innych systemów dostępnych na rynku.

Produkty Excel Networking spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy co potwierdzają certyfikaty niezależnych laboratoriów (Force, Intertek,3P) oraz są zgodne z dyrektywą CPR dotyczącą klasyfikacji produktów pod względem odporności pożarowej.

Dużym atutem rozwiązań Excel jest dbałość o środowisko naturalne poprzez zastosowanie opakowań wolnych od plastiku -Plastic free Packaging i zgodności produktów z dyrektywą RoHS.