Oferty pracy

/Oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

 Katowice/Śląskie
 Kraków/Małopolskie

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych, kontaktowych osób, które będą odpowiedzialne za rozwój naszych produktów, umocnią relacje z dotychczasowymi klientami oraz rozbudują sieć naszych kontaktów handlowych.

Zapraszamy do współpracy osoby doświadczone, znające rynek teletechniczny oraz elektrotechniczny.

Oczekiwane doświadczenie:

  • znajomość lokalnego rynku w branży teletechnicznej i elektrotechnicznej
  • znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows,
  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • oczekujemy samodzielności, umiejętności organizacji,  dyspozycyjności

Obowiązki:

  • współpraca z projektantami, inwestorami i wykonawcami
  • opracowywanie dokumentacji technicznych i projektowych
  • poszukiwanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
  • prowadzenie szkoleń z zakresu oferowanych rozwiązań
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczne
  • wyjazdy służbowe

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stałą umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania
  • szkolenia
  • atrakcyjną ofertę produktową

Informacje dodatkowe:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany adres e-mail:rafal@2partners.pl, lub daniel@2partners.pl z dopiskiem:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

OSOBA KONTAKTOWA

Rafał Pastusiak

 +48 669 920 412
 rafal@2partners.pl

Daniel Wojtaszek

 +48 695 678 811
 daniel@2partners.pl