Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z producentem rozwiązań sieciowych DCN zaowocowała uzyskaniem statusu GOLD PARTNERA. Dzięki temu możemy oferować najlepsze wsparcie sprzedażowe w korzystnych cenach dla naszych Kontrahentów. Oprócz wsparcia sprzedażowego oferujemy również usługi projektowe, planowanie WiFI oraz wsparcie przed i posprzedażowe.

Dlaczego DCN?

DCN to stabilna podstawa Twojego biznesu.

Najlepsza sieć to taka, o której nie musisz pamiętać. Liczy się bezawaryjna praca i szybki przepływ danych. Taki spokój gwarantują rozwiązania sieciowe DCN.

DCN wywodzi się z holdingu Lenovo Group. Od ponad 20 lat produkuje przełączniki sieciowe stworzone z myślą o najbardziej wymagającym środowisku w wysokowydajnych sieciach operatorskich.

Od momentu pojawienia się w Europie w 2008 roku, marka DCN zdobyła doskonałą reputację na rynku europejskim. Rozwiązania DCN z powodzeniem sprawdzają się w sektorze dostawców Internetu (ISP), sieciach enterprise, dostawców kontentu IPTV oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest niezawodna, a zarazem szybka sieć.

DCN dostarcza także najlepsze doświadczenia z Wi-Fi 6: silny sygnał, bezawaryjne działanie i bezpieczeństwo użytkowników.

Sprzęt sieciowy DCN magazynowany jest w Polsce, co zapewnia terminowe wykonanie projektów. Użytkownik otrzymuje dożywotnią gwarancję, nieograniczony dostęp do oprogramowania i wsparcie techniczne w języku polskim.

Sprawdź nas! Zapytaj o testy Try&Buy sprzętu DCN w Twojej sieci.